Szanowni Państwo,

od początku działaności w 2016 r. wiele się wydarzyło. Po pięciu latach działaności w 2021 r. mieliśmy za sobą wiele udanych projektów i inicjatyw wpisujących się w rozwój współpracy polsko-libańskiej. Jednocześnie profil naszej działalności ulegał powolnej i widocznej zmianie.

Choć wartości, cele i zaangażowanie które przyczyniły się do powstania organizacji były nadal aktualne, sposoby ich realizacji i obszary działań które chcieliśmy podejmować wykraczały poza bilateralną współpracę międzynarodową. Puntem przełomowym było włączenie do naszych metod pracy narzędzi teatralnych a przede wszystkim teatru uciśnionych.

W 2022 r., rozpoczęliśmy zmianę organizacyjną, która zaowocowała powołaniem nowego Zarządu organizacji oraz refleksją nad nową strategią organizacji. Zdecydowaliśmy o zmianie nazwy organizacji na Stowarzyszenie Polanda oraz loga organizacji a przede wszystkim o nowych obszarach działań, będących kontynuacją ostatnich projektów.

Już wkrótce zaprosimy Was na nową stronę Stowarzyszenia oraz do zapoznania się z naszymi obecnymi działaniami.

Zarząd Stowarzyszenia Polanda